Derniéra Mamma Mia!

20.10.2010 00:00

Taneční skupina Modern má za sebou úspěšnou derniéru muzikálové show Mamma Mia! Opět se ukázalo, že lidé v Klatovech se chějí bavit a my jim za to velmi děkujeme.  Obě představení byly  zcela vyprodány a atmosféra v sále městského kulturního střediska byla nepopsatelná. Více na info Klatovský deník:http://klatovsky.denik.cz/kultura_region/pisnicky-skupiny-abba-znely-naposledy20101022.html

 

Písničky skupiny ABBA zněly naposledy

Klatovy – Derniéra muzikálové show s legendárními písněmi švédské skupiny ABBA, která byla připravena k 70. výročí založení Základní umělecké školy Josefa Kličky v Klatovech, se uskutečnila v kulturním domě v Klatovech.

Mamma mia zněla v Klatovech  naposledy.

Taneční skupina roku Plzeň 2016!!

Modern dance studio zahájilo svoji soutěžní sezónu v Plzni v hale Lokomotiva a odvezlo si zlatou medaili za show choreografii "Síla vzdoru" a stříbrnou medaili za parketovou kompozici "From the other side. Tímto získává postup na Mistrovství Čech do Prahy a Chrudimi.

Další soutěžní klání nás čeká 9.4. na Festivalu tanečního mládí v Chebu. Držte nám palce! :-)

TS Modern I.vícemistrem ČR!!!

Taneční skupina MODERN Klatovy si vybojovala na MČR v Litoměřicích z obrovské konkurence 20 tanečních skupin krásné 2. místo!!

Soutěž byla pořádána Svazem učitelů tance a skupina si zajistila postup na MČR z regionálního kola Festivalu tanečního mládí Plzeň,

kde získala taktéž 2.místo. Parketová choreografie nese název "Slow me down"! Skupina postoupila taktéž se show formací Hairspray, která se ve velké konkurenci taktéž neztratila a obsadila krásné 5.místo.

 

 

MODERN I.vicemistr ČR 2015!!


 

 

Kontakt

Markéta Lukášová 606 97 01 98 kubecova.m@seznam.cz