FREEDANCE - Nová choreografie měla svoji premiéru

09.02.2016 22:23

V roce 2015 jsme se na klatovském maturitním plese setkali se skvělou parkourovou skupinou z Klatovy, Freelance People. Slovo dalo slovo a v lednu 2016 jsme společně dali dohromady choreografii Freedance, při které kluci skáčí přes nás, jako živé překážky. Tímto sportovním uměním jsme naprosto fascinováni a proto jsme i velmi rádi, že k takovéto spolupráci došlo.  Premiéru měla tato choreografie na Rally plese v Klatovech 6.2.2016 a reprízu tentýž večer na Rybářském plese v Nýrsku. Doufáme, že tímto naše společná práce nekončí a těšíme se na další setkání!

 

Foto: Michal Procházka

Taneční skupina roku Plzeň 2016!!

Modern dance studio zahájilo svoji soutěžní sezónu v Plzni v hale Lokomotiva a odvezlo si zlatou medaili za show choreografii "Síla vzdoru" a stříbrnou medaili za parketovou kompozici "From the other side. Tímto získává postup na Mistrovství Čech do Prahy a Chrudimi.

Další soutěžní klání nás čeká 9.4. na Festivalu tanečního mládí v Chebu. Držte nám palce! :-)

TS Modern I.vícemistrem ČR!!!

Taneční skupina MODERN Klatovy si vybojovala na MČR v Litoměřicích z obrovské konkurence 20 tanečních skupin krásné 2. místo!!

Soutěž byla pořádána Svazem učitelů tance a skupina si zajistila postup na MČR z regionálního kola Festivalu tanečního mládí Plzeň,

kde získala taktéž 2.místo. Parketová choreografie nese název "Slow me down"! Skupina postoupila taktéž se show formací Hairspray, která se ve velké konkurenci taktéž neztratila a obsadila krásné 5.místo.

 

 

MODERN I.vicemistr ČR 2015!!


 

 

Kontakt

Markéta Lukášová 606 97 01 98 kubecova.m@seznam.cz