Letní taneční příměstské tábory

09.02.2016 21:56

I v letošním roce pořádá Modern dance studio při Základní umělecké škole ZUŠ Klatovy ve spolupráci s DDM klatovy 3.ročník  letních příměstských táborů, které se uskuteční v termínech 11.7. - 15.7.2016 a 8.8. - 12.8.2016. Oba tábory budou probíhat v prostorách a sálech ZUŠ Klatovy, DDM Klatovy a tělocvičen přilehlých škol. Lektory letošních ročníků jsou opět Daniela Kalistová, vedoucí taneční skupiny Dance Stars při DDM Klatovy, Adéla Fleisigová, dlouholetá tanečnice Modern dance studia a čerstvá žákyně Tanečního centra Praha a Markéta Lukášová, učitelka tanečního oboru ZUŠ Klatovy a vedoucí Modern dance studia.

Červencový termín je již plně obsazen, ale zbývá pár volných míst na termín srpnový. Proto kdo má zájem, nechť neváhá!!!

Přihláška možná na vyžádání přes email: kubecova.m@seznam.cz

Taneční skupina roku Plzeň 2016!!

Modern dance studio zahájilo svoji soutěžní sezónu v Plzni v hale Lokomotiva a odvezlo si zlatou medaili za show choreografii "Síla vzdoru" a stříbrnou medaili za parketovou kompozici "From the other side. Tímto získává postup na Mistrovství Čech do Prahy a Chrudimi.

Další soutěžní klání nás čeká 9.4. na Festivalu tanečního mládí v Chebu. Držte nám palce! :-)

TS Modern I.vícemistrem ČR!!!

Taneční skupina MODERN Klatovy si vybojovala na MČR v Litoměřicích z obrovské konkurence 20 tanečních skupin krásné 2. místo!!

Soutěž byla pořádána Svazem učitelů tance a skupina si zajistila postup na MČR z regionálního kola Festivalu tanečního mládí Plzeň,

kde získala taktéž 2.místo. Parketová choreografie nese název "Slow me down"! Skupina postoupila taktéž se show formací Hairspray, která se ve velké konkurenci taktéž neztratila a obsadila krásné 5.místo.

 

 

MODERN I.vicemistr ČR 2015!!


 

 

Kontakt

Markéta Lukášová 606 97 01 98 kubecova.m@seznam.cz