Nová show formace Síla vzdoru je na světě!

25.11.2015 09:18

V roce 2008 dostala spisovatelka Suzanne Collinsová nápad napsat první díl románové trilogie Hunger games. V letošním roce byl uveden do kin její poslední díl Síla vzdoru, kterým se naše taneční skupina nechala inspirovat a na téma závěrečného dílu tak ztvárnila své vystoupení. Premiéru měla taneční choreografie na charitativní akci Pohámáme druhým, která se uskutečnila 22.10 v Měks Klatovy. Dva dny poté jsme s choteografií získali stříbrnou medaili na klatovské pohárové soutěži Poslední tanec sezóny.

Taneční skupina roku Plzeň 2016!!

Modern dance studio zahájilo svoji soutěžní sezónu v Plzni v hale Lokomotiva a odvezlo si zlatou medaili za show choreografii "Síla vzdoru" a stříbrnou medaili za parketovou kompozici "From the other side. Tímto získává postup na Mistrovství Čech do Prahy a Chrudimi.

Další soutěžní klání nás čeká 9.4. na Festivalu tanečního mládí v Chebu. Držte nám palce! :-)

TS Modern I.vícemistrem ČR!!!

Taneční skupina MODERN Klatovy si vybojovala na MČR v Litoměřicích z obrovské konkurence 20 tanečních skupin krásné 2. místo!!

Soutěž byla pořádána Svazem učitelů tance a skupina si zajistila postup na MČR z regionálního kola Festivalu tanečního mládí Plzeň,

kde získala taktéž 2.místo. Parketová choreografie nese název "Slow me down"! Skupina postoupila taktéž se show formací Hairspray, která se ve velké konkurenci taktéž neztratila a obsadila krásné 5.místo.

 

 

MODERN I.vicemistr ČR 2015!!


 

 

Kontakt

Markéta Lukášová 606 97 01 98 kubecova.m@seznam.cz