Plesová sezóna v plném proudu!

09.02.2016 22:06

V novém roce jsme naši taneční sezónu zahájili hned několika plesy. Byl jím Pekařský ples, který jsme si jako vždy společně velmi užili a domů si krom dobrot a jiných výher odnesli bolavé nohy a protančené střevíce. Koncem ledna se celá naše skupina vydala po několika letech opět do Chanovic, kam jsme byli pozváni maturanty ze Střední školy Oselce. Velmi jim tímto děkujeme za pozvání a příjemnou atmosféru! V Klatovech měl také 1.ročník Sportovní ples, který se dle našeho mínění velmi vydařil a byli bychom rádi, kdyby se v příštím roce opět uskutečnil, zejména za doprovodu skvělé kapely, jako je Pilsen Queen Tribute Band a v podání skělého moderátora Martina Čermáka :-) Ani další víkend jsme nelenili a naše svaly protáhli hned na dvou plesech. Byly jimi Rally ples Klatovy, kde jsme mohli předvést naši taneční novinku ve spolupráci s klatovskou parkourovou skupinou Freelance People a zároveň  Rybářský ples Nýrsko, kam se vracíme každý rok velmi rádi, kvůli úžasné atmosféře a vřelému publiku. Tento víkend jsme zvládli celkem 5 vystoupení a tříhodinový trénik nové parketové choreografie. Zdálo by se, že na pořadu dne je zasloužený odpočinek. Ovšem omyl.....teď to teprve začíná :-)

Foto: Michal  Procházka

Taneční skupina roku Plzeň 2016!!

Modern dance studio zahájilo svoji soutěžní sezónu v Plzni v hale Lokomotiva a odvezlo si zlatou medaili za show choreografii "Síla vzdoru" a stříbrnou medaili za parketovou kompozici "From the other side. Tímto získává postup na Mistrovství Čech do Prahy a Chrudimi.

Další soutěžní klání nás čeká 9.4. na Festivalu tanečního mládí v Chebu. Držte nám palce! :-)

TS Modern I.vícemistrem ČR!!!

Taneční skupina MODERN Klatovy si vybojovala na MČR v Litoměřicích z obrovské konkurence 20 tanečních skupin krásné 2. místo!!

Soutěž byla pořádána Svazem učitelů tance a skupina si zajistila postup na MČR z regionálního kola Festivalu tanečního mládí Plzeň,

kde získala taktéž 2.místo. Parketová choreografie nese název "Slow me down"! Skupina postoupila taktéž se show formací Hairspray, která se ve velké konkurenci taktéž neztratila a obsadila krásné 5.místo.

 

 

MODERN I.vicemistr ČR 2015!!


 

 

Kontakt

Markéta Lukášová 606 97 01 98 kubecova.m@seznam.cz