Vítejte na našich webových stránkách!

27.04.2009 22:21

Konečně jsme se dočkali a naše webové stránky byly opět obnoveny!

Zde se dozvíte veškeré podrobnosti o taneční skupině Modern a sledovat můžete naše připravovaná vystoupení, popřípadě již nabízená. Ve fotogalerii jsou ukázky předtančení, z nichž mnoho nabízíme jako doprovodný program na různé firemní večírky, maturitní plesy a pod. Máte-li zájem se s námi spojit, piště na emailovou adresu či volejte, potřebné informace najdete v záložce Kontakt.

Taneční skupina roku Plzeň 2016!!

Modern dance studio zahájilo svoji soutěžní sezónu v Plzni v hale Lokomotiva a odvezlo si zlatou medaili za show choreografii "Síla vzdoru" a stříbrnou medaili za parketovou kompozici "From the other side. Tímto získává postup na Mistrovství Čech do Prahy a Chrudimi.

Další soutěžní klání nás čeká 9.4. na Festivalu tanečního mládí v Chebu. Držte nám palce! :-)

TS Modern I.vícemistrem ČR!!!

Taneční skupina MODERN Klatovy si vybojovala na MČR v Litoměřicích z obrovské konkurence 20 tanečních skupin krásné 2. místo!!

Soutěž byla pořádána Svazem učitelů tance a skupina si zajistila postup na MČR z regionálního kola Festivalu tanečního mládí Plzeň,

kde získala taktéž 2.místo. Parketová choreografie nese název "Slow me down"! Skupina postoupila taktéž se show formací Hairspray, která se ve velké konkurenci taktéž neztratila a obsadila krásné 5.místo.

 

 

MODERN I.vicemistr ČR 2015!!


 

 

Kontakt

Markéta Lukášová 606 97 01 98 kubecova.m@seznam.cz